92MMPXS5003111NM Huber + Suhner AG
mmpx_connectors_en.pdf
Виробник: Huber + Suhner AG
Conn MMPX 0Hz to 15GHz 50Ohm Solder ST Edge Mount RCP Gold Over Nickel Phosphorus T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук