93PR100KLF
93PR100KLF TT Electronics/BI
93.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100K OHM 1W PC PIN TOP
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.500" Dia (12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 1W PC PIN TOP, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.500" Dia (12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.