93PR100LF
93PR100LF TT Electronics/BI
93.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.500" Dia (12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 Ohms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.500" Dia (12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 1.0.