93PR25KLF
93PR25KLF BI Technologies / TT Electronics
93.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2inch 25K LEADFRE Thumbwheel
на замовлення 558 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.500" Dia (12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції 93PR25KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
93PR25KLF 93PR25KLF Виробник : TT Electronics/BI 93.pdf Description: TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.500" Dia (12.70mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 25 kOhms