Продукція > 3M (TC) > 9490LE-0.5-5
9490LE-0.5-5
9490LE-0.5-5 3M (TC)
3mtm-double-coated-tape-9490le.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 1/2"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
Temperature Range: 200°F (93°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Holding, Joining, Mounting
Adhesive: Acrylic, 300LSE; Acrylic, 300MP
Backing, Carrier: Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft
Thickness - Adhesive: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 1/2"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm), Temperature Range: 200°F (93°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Holding, Joining, Mounting, Adhesive: Acrylic, 300LSE; Acrylic, 300MP, Backing, Carrier: Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft, Thickness - Adhesive: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm).