Продукція > 3M (TC) > 9495LE-12-5
9495LE-12-5
9495LE-12-5 3M (TC)
9474LE%2C9495LE_Series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 12"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Holding, Joining, Mounting
Adhesive: Acrylic, 300LSE
Backing, Carrier: Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft
Thickness - Adhesive: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 12"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm), Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Holding, Joining, Mounting, Adhesive: Acrylic, 300LSE, Backing, Carrier: Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft, Thickness - Adhesive: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm).