Продукція > 3M (TC) > 9495LE-12-60
9495LE-12-60
9495LE-12-60 3M (TC)
9474LE%2C9495LE_Series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 12"X60YDS
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
Temperature Range: 200°F (93°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Adhesive: Acrylic, 300LSE
Backing, Carrier: Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft
Thickness - Adhesive: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 12"X60YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm), Temperature Range: 200°F (93°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Adhesive: Acrylic, 300LSE, Backing, Carrier: Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft, Thickness - Adhesive: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm).