Продукція > 3M (TC) > 9495MP-0.25-60
9495MP-0.25-60
9495MP-0.25-60 3M (TC)
3m-tm-double-coated-tapes-9492mp-9495mp-9495mpf-9495b.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 1/4"X60YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
Temperature Range: 250°F (121°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.25" (6.35mm) 1/4"
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polyester Film
Thickness - Adhesive: 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm)
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 1/4"X60YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm), Temperature Range: 250°F (121°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.25" (6.35mm) 1/4", Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polyester Film, Thickness - Adhesive: 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm).