Продукція > 3M (TC) > 9495MP-0.5-5
9495MP-0.5-5
9495MP-0.5-5 3M (TC)
9492%2C95MP%2CMPF%2CFL%2CB.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 1/2"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Holding, Joining, Mounting
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polyester Film
Thickness - Adhesive: 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm)
на замовлення 119 шт:
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 1/2"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Holding, Joining, Mounting, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polyester Film, Thickness - Adhesive: 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm).