94HAC16RAT Grayhill Inc.
7db2d6_62d97335a66d4c3fb3f047a40a31d752.pdf
Виробник: Grayhill Inc.
Description: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 50V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch, Flush actuator w/sm. arrow, complement output, hex 16 position, right angle thru-hole, RoHS Compliant.
Інші пропозиції 94HAC16RAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94HAC16RAT Виробник : Grayhill Series94HDIP-1100462.pdf Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch, Flush actuator w/sm. arrow, complement output, hex 16 position, right angle thru-hole, RoHS Compliant