95006R499F
95006R499F IRC (TT electronics)
obsolete-mchp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Glaze 2512 0.499 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Melf Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук