95011-1002J7
95011-1002J7 IRC (TT electronics)
obsolete-mchp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Glaze 0203(1206) 10K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Melf Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук