95011-2R21F7
95011-2R21F7 IRC (TT electronics)
obsolete-mchp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Glaze 0203(1206) 2.21 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Melf Pad SMD
Написати відгук