95011-4700J7
95011-4700J7 IRC (TT electronics)
obsolete-mchp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Glaze 0203(1206) 470 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Melf Pad SMD T/R
Написати відгук