957F10063B1 Amphenol Commercial Products
Amphenol_06202019_957F10063C0-1609059.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
I/O Connectors Micro-Pierce 957 Series, 2.16mm pitch, 100 position receptacle, right angle PCB through hole, with 4-40 threaded insert, with board locks, 30u" gold plating, tail lengt 3.34mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук