Продукція > 3M (TC) > 9629PC-2.5-60
9629PC-2.5-60 3M (TC)
double-coated-tape-with-adhesive-360-9628-9629pc-9629b-9629fl.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 2 1/2"X60YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Temperature Range: 200°F (93°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 2.50" (63.50mm) 2 1/2"
Adhesive: Quick-Stick
Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET)
Thickness - Adhesive: 0.0035" (3.5 mils, 0.089mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 2 1/2"X60YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm), Temperature Range: 200°F (93°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 2.50" (63.50mm) 2 1/2", Adhesive: Quick-Stick, Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET), Thickness - Adhesive: 0.0035" (3.5 mils, 0.089mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm).