Продукція > ADVANTECH CORP > 96LEDK-A065VG80NA1
96LEDK-A065VG80NA1 Advantech Corp
96ledk-a065vg80na1_datasheet.pdf
Виробник: Advantech Corp
Description: 6.5 VGA, LVDS, 800NITS, 160/140
Packaging: Box
Interface: LVDS
Dot Pixels: 640 x 480
Diagonal Screen Size: 6.50" (165.10mm)
Touchscreen: Non-Touch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6.5 VGA, LVDS, 800NITS, 160/140, Packaging: Box, Interface: LVDS, Dot Pixels: 640 x 480, Diagonal Screen Size: 6.50" (165.10mm), Touchscreen: Non-Touch.
Інші пропозиції 96LEDK-A065VG80NA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
96LEDK-A065VG80NA1 Виробник : Advantech 96ledk-a065vg80na1_datasheet.pdf Display Modules 6.5" VGA, LVDS, 800nits, 160/140, -30/80, LED, 6/8bits, 50K