Продукція > ADVANTECH CORP > 96LEDK-I101WS55NE2
96LEDK-I101WS55NE2 Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: 10.1 WSVGA, LVDS 550 NITS, 140/1
Packaging: Box
Interface: LVDS
Diagonal Screen Size: 10.10" (256.54mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.1 WSVGA, LVDS 550 NITS, 140/1, Packaging: Box, Interface: LVDS, Diagonal Screen Size: 10.10" (256.54mm).
Інші пропозиції 96LEDK-I101WS55NE2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
96LEDK-I101WS55NE2 Виробник : Advantech Capacitance Touch Sensor Modules 10.1" WSVGA, LVDS 550 nits, 140/120, -20/70, LED,6 bits, 50K,