96PS-A100WFX-1 Advantech Corp
96PS-A100WFX-1_1-15-16.pdf
Виробник: Advantech Corp
Description: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 102W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 102W
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, FCC, TUV, UL
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 4
Current - Output 1: 8 A
Current - Output 2: 4 A
Current - Output 3: 300 mA
Current - Output 4: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 102W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 102W, Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, FCC, TUV, UL, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 4, Current - Output 1: 8 A, Current - Output 2: 4 A, Current - Output 3: 300 mA, Current - Output 4: 2 A.
Інші пропозиції 96PS-A100WFX-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
96PS-A100WFX-1 Виробник : Advantech 96PS-A100WFX-1_datasheet20170119115120-1605738.pdf Switching Power Supplies SPS AC 100-240V 100W W/PFC ATX FLEX