Продукція > ADVANTECH > 96PSA-A45W12V1-M1
96PSA-A45W12V1-M1 Advantech
96PSA-A45W12V1-M1_datasheet20170119115223-1605788.pdf
Виробник: Advantech
Desktop AC Adapters ADAPTER AC 100-240V 45W 12V 3.75A W/O
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук