Продукція > BOPLA > 97418220.HMT1
97418220.HMT1
97418220.HMT1 BOPLA
Виробник: BOPLA
Description: BOPLA - 97418220.HMT1 - Metallgehäuse, Instrument, Aluminiumlegierung, 48 mm, 105 mm, 220 mm, IP40
tariffCode: 76129080
rohsCompliant: YES
Gehäusefarbe: Natur
Außenhöhe - imperial: 1.89"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP40
NEMA-Bewertung: NEMA 1
usEccn: EAR99
Außentiefe - metrisch: 220mm
Außenhöhe - metrisch: 48mm
Außentiefe - imperial: 8.66"
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 105mm
Produktpalette: Filotec Series
productTraceability: No
Gehäusetyp: Instrument
Außenbreite - Zoll: 4.13"
Gehäusematerial: Aluminiumlegierung
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOPLA - 97418220.HMT1 - Metallgehäuse, Instrument, Aluminiumlegierung, 48 mm, 105 mm, 220 mm, IP40, tariffCode: 76129080, rohsCompliant: YES, Gehäusefarbe: Natur, Außenhöhe - imperial: 1.89", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP40, NEMA-Bewertung: NEMA 1, usEccn: EAR99, Außentiefe - metrisch: 220mm, Außenhöhe - metrisch: 48mm, Außentiefe - imperial: 8.66", euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 105mm, Produktpalette: Filotec Series, productTraceability: No, Gehäusetyp: Instrument, Außenbreite - Zoll: 4.13", Gehäusematerial: Aluminiumlegierung, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).