Продукція > 3M (TC) > 9772-5012.5MMX10M
9772-5012.5MMX10M
9772-5012.5MMX10M 3M (TC)
3m-electrically-conductive-double-sided-tape-9772-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.492"
Packaging: Bulk
Material: Copper Foil
Length: 393.701" (10.00m)
Shape: Roll
Type: Shielding Tape
Width: 0.492" (12.50mm)
Adhesive: Conductive, Double Sided, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Thickness - Overall: 0.002" (0.05mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.492", Packaging: Bulk, Material: Copper Foil, Length: 393.701" (10.00m), Shape: Roll, Type: Shielding Tape, Width: 0.492" (12.50mm), Adhesive: Conductive, Double Sided, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Thickness - Overall: 0.002" (0.05mm).