Продукція > FTS > 9B-11.0592MEEJ-B
9B-11.0592MEEJ-B
9B-11.0592MEEJ-B FTS
Виробник: FTS
Description: HC49 XTAL 10ppm 10ppm 18pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49S
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 11.0592 MHz
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 XTAL 10ppm 10ppm 18pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49S, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 11.0592 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
9B-11.0592MEEJ-B 9B-11.0592MEEJ-B Виробник : TXC Corporation 9b-14516.pdf Crystals 11.0592MHz 30ppm -20 +70C 18pF