Продукція > FTS > 9B-4.096MAAJ-B
9B-4.096MAAJ-B
9B-4.096MAAJ-B FTS
Виробник: FTS
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 9B-4.096MAAJ-B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
9B-4.096MAAJ-B 9B-4.096MAAJ-B Виробник : TXC Corporation 9b-14516.pdf Crystals 4.096MHz 30ppm -20 +70C 18pF