9B1W2TP48P0S001 Sanyo Denki America Inc.
page=270B1W2TP99
Виробник: Sanyo Denki America Inc.
Description: 270X99MM 48V, BRACKET-MOUNTED SP
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 270mm L x 270mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 692.0 CFM (19.60m³/min)
Width: 99.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP56 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 73.5dB(A)
Static Pressure: 2.650 in H2O (660.0 Pa)
Power (Watts): 110.4 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 270X99MM 48V, BRACKET-MOUNTED SP, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 270mm L x 270mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 692.0 CFM (19.60m³/min), Width: 99.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP56 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 73.5dB(A), Static Pressure: 2.650 in H2O (660.0 Pa), Power (Watts): 110.4 W.