9BD24P6S06 Sanyo Denki America Inc.
Numbering_System_Blower.pdf
Виробник: Sanyo Denki America Inc.
Description: FAN BLOWER 76X20MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 76mm L x 69.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.128 lb (58.06 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 43.0dB(A)
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.36 W
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 76X20MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 76mm L x 69.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.128 lb (58.06 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 43.0dB(A), Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.36 W.