9BMB24K2D01
9BMB24K2D01 Sanyo Denki America Inc.
Виробник: Sanyo Denki America Inc.
Description: 97X33MM 24V,HIGH PERFORMANCE BLO
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 97mm L x 97mm H
Bearing Type: Ball
Width: 33.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Blower
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 97X33MM 24V,HIGH PERFORMANCE BLO, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 97mm L x 97mm H, Bearing Type: Ball, Width: 33.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Blower.