Продукція > FTS > 9C-11.0592MAAJ-T
9C-11.0592MAAJ-T
9C-11.0592MAAJ-T FTS
Виробник: FTS
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 11.0592 MHz
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 11.0592 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
9C-11.0592MAAJ-T 9C-11.0592MAAJ-T Виробник : TXC Corporation 9c-13007.pdf Crystals 11.0592MHz 30ppm -20 +70C 18pF