Продукція > COMELUX > 9MZLQ19EP10FEB2
9MZLQ19EP10FEB2 COMELUX
COMELUX_SIGNAL LAMPS.pdf
Виробник: COMELUX
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; blue; 24VDC; Ø19mm; IP67; metal
Mounting hole diameter: Ø19mm
Operating voltage: 24V DC
Lamp colour: blue
IP rating: IP67
Type of light indictaor: LED
Body material: metal
Body colour: silver
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; blue; 24VDC; Ø19mm; IP67; metal, Mounting hole diameter: Ø19mm, Operating voltage: 24V DC, Lamp colour: blue, IP rating: IP67, Type of light indictaor: LED, Body material: metal, Body colour: silver.