Продукція > COMELUX > 9SLTB010CSR1BP
9SLTB010CSR1BP
9SLTB010CSR1BP COMELUX
COMELUX_SIGNAL LAMPS.pdf
Виробник: COMELUX
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: with neon lamp; prominent; white; 220VDC; 220VAC; Ø10mm
Type of light indictaor: with neon lamp
Kind of indicator: prominent
Lamp colour: white
Operating voltage: 220V AC; 220V DC
Mounting hole diameter: Ø10mm
Leads: cables
Lead length: 0.2m
Body material: PSU
LED diameter: 7mm
Body colour: white
Operating temperature: -20...150°C
на замовлення 89 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: with neon lamp; prominent; white; 220VDC; 220VAC; Ø10mm, Type of light indictaor: with neon lamp, Kind of indicator: prominent, Lamp colour: white, Operating voltage: 220V AC; 220V DC, Mounting hole diameter: Ø10mm, Leads: cables, Lead length: 0.2m, Body material: PSU, LED diameter: 7mm, Body colour: white, Operating temperature: -20...150°C.