Продукція > COMELUX > 9SLTB012SD3VF
9SLTB012SD3VF
9SLTB012SD3VF COMELUX
COMELUX_SIGNAL LAMPS.pdf
Виробник: COMELUX
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: with neon lamp; recessed; green; 220VDC; 220VAC; Ø12mm
Mounting hole diameter: Ø12mm
Operating temperature: 25...90°C
Body colour: white
Lamp colour: green
Body material: plastic
Kind of indicator: recessed
Type of light indictaor: with neon lamp
LED diameter: 7mm
Lead length: 0.1m
Operating voltage: 220V AC; 220V DC
Leads: cables
на замовлення 33 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: with neon lamp; recessed; green; 220VDC; 220VAC; Ø12mm, Mounting hole diameter: Ø12mm, Operating temperature: 25...90°C, Body colour: white, Lamp colour: green, Body material: plastic, Kind of indicator: recessed, Type of light indictaor: with neon lamp, LED diameter: 7mm, Lead length: 0.1m, Operating voltage: 220V AC; 220V DC, Leads: cables.