Продукція > YAGEO > 9T12062A1621BBHFT
9T12062A1621BBHFT
9T12062A1621BBHFT YAGEO
ProdSelectGuide 2014_Final.pdf
Виробник: YAGEO
Description: RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/8W 1206
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 1.62 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/8W 1206, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 1.62 kOhms.