9TG24S001 Sanyo Denki America Inc.
page=175TG69
Виробник: Sanyo Denki America Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3900 RPM
Air Flow: 409.8 CFM (11.47m³/min)
Width: 69.00mm
Weight: 1.653 lb (750.0 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CSA, TUV, UL
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 69.0dB(A)
Static Pressure: 2.450 in H2O (610.0 Pa)
Power (Watts): 56.4 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC, Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3900 RPM, Air Flow: 409.8 CFM (11.47m³/min), Width: 69.00mm, Weight: 1.653 lb (750.0 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CSA, TUV, UL, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 69.0dB(A), Static Pressure: 2.450 in H2O (610.0 Pa), Power (Watts): 56.4 W.