A-2.4576-32
A-2.4576-32 Raltron Electronics
A-2.4576-32.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 2.4576MHZ 32PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 32pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 Ohms
Frequency: 2.4576 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 2.4576MHZ 32PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U, Load Capacitance: 32pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 400 Ohms, Frequency: 2.4576 MHz.