A-4.194304-18
A-4.194304-18 Raltron Electronics
PdfFile_216177.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 4.194304MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 4.194304 MHz
Supplier Device Package: HC-49/U
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 4.194304MHZ 18PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 4.194304 MHz, Supplier Device Package: HC-49/U.