A-SL200-DG-G28D
A-SL200-DG-G28D Assmann WSW Components
ass_3342_co.pdf
Виробник: Assmann WSW Components
pin-header dual row THT 28pins spacing 2 00mm straight stamped contacts 8 80mm Au tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук