Продукція > BANSBACH EASYLIFT > A0A0N40-100-272-360N
A0A0N40-100-272-360N
A0A0N40-100-272-360N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Виробник: Bansbach easylift
Description: STAINLESS STEEL GAS SPRING
Features: 316L Stainless Steel Rod and Cylinder
Packaging: Bag
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.937" (100.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 10.709" (272.00mm)
Actuation Force: 80.94lbf (360.0N)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STAINLESS STEEL GAS SPRING, Features: 316L Stainless Steel Rod and Cylinder, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.937" (100.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 10.709" (272.00mm), Actuation Force: 80.94lbf (360.0N).