Продукція > BANSBACH EASYLIFT > A0A0N40-160-397-360N
A0A0N40-160-397-360N
A0A0N40-160-397-360N Bansbach easylift
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 6.299" (160.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 15.630" (397.00mm)
Actuation Force: 80.94lbf (360.0N)
Написати відгук
Description: STAINLESS STEEL GAS SPRING, Features: 316L Stainless Steel Rod and Cylinder, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 6.299" (160.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 15.630" (397.00mm), Actuation Force: 80.94lbf (360.0N).