Продукція > JOINT TECH > A1001WV-S-2X10P
A1001WV-S-2X10P
A1001WV-S-2X10P JOINT TECH
A1001WV-S-2XNP---13B4.pdf
Виробник: JOINT TECH
Category: Raster signal connectors 1,00mm
Description: Connector: wire-board; socket; male; 1A; 50V; PIN: 20; SMT; 1mm; 20mΩ
Type of connector: wire-board
Connector: socket
Kind of connector: male
Contact material: phosphor bronze
Contact plating: tinned
Electrical mounting: SMT
Current rating: 1A
Contacts pitch: 1mm
Body material: polyamide
Flammability rating: UL94V-0
Spatial orientation: vertical
Operating temperature: -25...85°C
Max. contact resistance:: 20mΩ
Number of pins: 20
Rated voltage: 50V
Test voltage: 0.5kV
Connector pinout layout: 2x10
на замовлення 4953 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,00mm, Description: Connector: wire-board; socket; male; 1A; 50V; PIN: 20; SMT; 1mm; 20mΩ, Type of connector: wire-board, Connector: socket, Kind of connector: male, Contact material: phosphor bronze, Contact plating: tinned, Electrical mounting: SMT, Current rating: 1A, Contacts pitch: 1mm, Body material: polyamide, Flammability rating: UL94V-0, Spatial orientation: vertical, Operating temperature: -25...85°C, Max. contact resistance:: 20mΩ, Number of pins: 20, Rated voltage: 50V, Test voltage: 0.5kV, Connector pinout layout: 2x10.