A10092-63
A10092-63 Laird Technologies - Thermal Materials
Tpli%20200%20DS%2006-29-22.pdf
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 406.4X406.4MM PINK
Packaging: Bulk
Color: Pink
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 406.40mm x 406.40mm
Thermal Conductivity: 6.0W/m-K
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 406.4X406.4MM PINK, Packaging: Bulk, Color: Pink, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0100" (0.254mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 406.40mm x 406.40mm, Thermal Conductivity: 6.0W/m-K.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A10092-63 A10092-63 Виробник : Laird Technologies Tpli_200_DS_07_19_18.pdf Thermal Interface Products Tpli210 FG A0 16x16" 6 W/mK gap filler
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
A10092-63 A10092-63 Виробник : Laird Performance Materials Tpli_200_DS_07_19_18-1634153.pdf Thermal Interface Products Tpli210 FG A0 16x16" 6 W/mK gap filler