A100P70-4TA Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
DS-A100P-Amp-Trap-Form-101-Mersen.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: 94099 AT-FORM 101
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.220" Dia x 5.000" L (31.00mm x 127.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 70A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: UL, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100kA
Voltage Rating - AC: 1 kVAC
Voltage Rating - DC: 750 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 94099 AT-FORM 101, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.220" Dia x 5.000" L (31.00mm x 127.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 70A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: UL, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100kA, Voltage Rating - AC: 1 kVAC, Voltage Rating - DC: 750 VDC.