A12.A25JHF.001F4 Apacer Memory America
Apacer_SV240-25_BiCS5_(FIPS_140-2)_A12.A25XXF.XXXFX_Spec_v1.1.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: FIPS140-2 2.5" WT 240GB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 240GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 365mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 470MB/s
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIPS140-2 2.5" WT 240GB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 240GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 365mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 470MB/s.
Інші пропозиції A12.A25JHF.001F4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A12.A25JHF.001F4 A12.A25JHF.001F4 Виробник : Apacer Apacer_SV240-25_BiCS5_(FIPS_140-2)_A12.A25XXF.XXXFX_Spec_v1.1.pdf Solid State Drives - SSD FIPS140-2 2.5" WT 240GB