A12.P25HGC.00121
A12.P25HGC.00121 Apacer Memory America
Apacer%20SV24P-25%20BiCS3_A12.P25XXC.XXX21_Spec_v1.2.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SATA 2.5" SSD BICS3 3D-TLC 120GB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 120GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: ATA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 400mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 460MB/s
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SATA 2.5" SSD BICS3 3D-TLC 120GB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 120GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: ATA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 400mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 460MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A12.P25HGC.00121 A12.P25HGC.00121 Виробник : Apacer Apacer SV24P-25 BiCS3_A12.P25XXC.XXX21_Spec_v1.2.pdf Solid State Drives - SSD SATA 2.5" SSD BICS3 3D-TLC 120GB