A1205S-1WR2 MORNSUN - EOL
Виробник: MORNSUN - EOL
DC/DC Converter, 1W, ±100mA, Vin 12V, Vout ±5V, Viso 1500VDC, EFF 80% Replacement for: AM1D-1205DZ, AM1DS-1205D-NZ A1205S-1WR2 DC A1205s-1wr2
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, ±100mA, Vin 12V, Vout ±5V, Viso 1500VDC, EFF 80% Replacement for: AM1D-1205DZ, AM1DS-1205D-NZ A1205S-1WR2 DC A1205s-1wr2, кількість в упаковці: 5 шт.