A1366LKTTF-10-T Allegro MicroSystems
a1366-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: LOW NOISE, HIGH-PRECISION LINEAR
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SSIP
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Through Hole
Axis: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Bandwidth: 120kHz
Technology: Hall Effect
Current - Output (Max): 10mA
Current - Supply (Max): 15mA
Supplier Device Package: 4-SIP
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW NOISE, HIGH-PRECISION LINEAR, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SSIP, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Through Hole, Axis: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Bandwidth: 120kHz, Technology: Hall Effect, Current - Output (Max): 10mA, Current - Supply (Max): 15mA, Supplier Device Package: 4-SIP, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.