A1500WV-5P
A1500WV-5P JOINT TECH
A1500WV-XP.pdf
Виробник: JOINT TECH
Category: Raster signal connectors 1,50mm
Description: Connector: wire-board; socket; male; PIN: 5; 1A; Urated: 100V; THT
Type of connector: wire-board
Connector: socket
Kind of connector: male
Number of pins: 5
Current rating: 1A
Rated voltage: 100V
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: THT
Contacts pitch: 1.5mm
Connector pinout layout: 1x5
Contact plating: tinned
Flammability rating: UL94V-0
Body material: polyamide
Contact material: brass
Test voltage: 0.5kV
Max. contact resistance:: 20mΩ
Operating temperature: -25...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,50mm, Description: Connector: wire-board; socket; male; PIN: 5; 1A; Urated: 100V; THT, Type of connector: wire-board, Connector: socket, Kind of connector: male, Number of pins: 5, Current rating: 1A, Rated voltage: 100V, Spatial orientation: straight, Electrical mounting: THT, Contacts pitch: 1.5mm, Connector pinout layout: 1x5, Contact plating: tinned, Flammability rating: UL94V-0, Body material: polyamide, Contact material: brass, Test voltage: 0.5kV, Max. contact resistance:: 20mΩ, Operating temperature: -25...85°C.