A16104-13
A16104-13 Laird Technologies - Thermal Materials
pmbu-doc-000011775
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.130" (3.30mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.130" (3.30mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 228.60mm x 228.60mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Інші пропозиції A16104-13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A16104-13 A16104-13 Виробник : Laird THR-DS-Tflex%20HR600%201109-1133754.pdf Thermal Interface Products Tflex HR6130 9x9" 3.0W/mK gap filler
товару немає в наявності
A16104-13 A16104-13 Виробник : Laird Performance Materials THR_DS_Tflex_HR600_1109-1634251.pdf Thermal Interface Products Tflex HR6130 9x9" 3.0W/mK gap filler