A16106-11 Laird Technologies - Thermal Materials
Tflex%20HR400%20Data%20Sheet%20121317.pdf
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.110" (2.79mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K
Adhesive: Tacky - One Side
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.110" (2.79mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 228.60mm x 228.60mm, Thermal Conductivity: 1.8W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side, Part Status: Active.
Інші пропозиції A16106-11
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A16106-11 A16106-11 Виробник : Laird Performance Materials Tflex_HR400_Data_Sheet_121317-1634205.pdf Thermal Interface Products TflexHR4110 DC1 9x9" 1.8W/mK gap filler