A17553-020 Laird Technologies EMI
RFP-DS-COOLZORB%20400%20012721.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: COOLZORB-400,0.020IN 18X18IN
Packaging: Box
Length: 18.000" (457.20mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 18.000" (457.20mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C
Thickness - Overall: 0.020" (0.50mm)