A17556-100
A17556-100 Laird Technologies EMI
coolzorb-600-datasheet
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 18" X 18"
Packaging: Box
Length: 18.000" (457.20mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 18.000" (457.20mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C
Thickness - Overall: 0.100" (2.54mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 18" X 18", Packaging: Box, Length: 18.000" (457.20mm), Shape: Square, Type: Absorbing Sheet, Width: 18.000" (457.20mm), Operating Temperature: -40°C ~ 175°C, Thickness - Overall: 0.100" (2.54mm).